לזמן מוגבל! טיסה מרהיבה ב 580 ש"ח לאדם בלבד

למה לטוס איתנו

כל הסיבות למה לטוס עם לגעת בשמיים
 1. לגעת בשמיים הנה החברה הוותיקה בישראל, פעילה משנת 1998 ובעלת הניסיון הרב ביותר בישראל. לגעת בשמיים מובילה את ענף הכדורים פורחים בארץ.
 2. טייסי הכדורים פורחים שלנו הם המקצועיים בענף ובעלי ניסיון רב אשר הטיסו מאות אלפי לקוחות מרוצים במהלך עשרות שנים של טיסות בכדור פורח בישראל.
 3. לגעת בשמיים מציגה לכם בשקיפות מלאה את כל הרישיונות התעודות והאישורים הנדרשים לצורך הפעלת חברת-תעופה לכדורים פורחים בישראל.
 4. בלגעת בשמיים הטיסות הארוכות ביותר, מעל שעה ונושקות לשעה ועשרים.
 5. מרבית הטיסות בכדורים פורחים עם לגעת בשמיים הן הגבוהות ביותר, מידי בוקר אנו נוסקים לגובה הרב האפשרי (עד 7500 רגל) ושם למעלה מתצפתים יחדיו לראווה על חצי מהמדינה היפה שלנו. ניתן לקרוא על כך רבות בספר מבקרים שלנו:

"לוי וליאורה סולווי (15/10/2014) הפתעתי את אישתי היקרה ליום הולדתה. בלי הרבה תכנון מוקדם יצא שהטיסה נופלת על פסטיבל הכדורים הפורחים של סוכות. אלמוג הטייס המוכשר, כמובן דאג להיות הבלון המוביל ועלה ראשון לגובה. בשל משטר הרוחות והקרבה לגלבוע רוב הבלונים לא זכו לעלות לטיסה בגובה רב. בזכות שהיינו הבלון המוביל עלינו עד 8095 רגל בציפיה לתפוס רוח דרומית. יצא שעלינו לטיסה מהגבוהות שבוצעו בארץ בכדור פורח ע"פי אלמוג. חוויה מדהימה למי שרוצה לזכור איך מרגיש פיק ברכיים. בקיצור מומלץ בחום"

 1. לגעת בשמיים מקפידה במיוחד על בטיחות, נוחות, כושר אווירי של משקל והעמסה, ברשותנו מספר כדורים פורחים גדולים יפים ומרהיבים.
 2. בזכות הבחירה שלכם בנו, תזכו לטוס בסלים הגדולים והמרווחים בארץ ואף בעולם, מה שיהפוך את הטיסה שלכם לחוויית טיסת VIP.
 3. אנו החברה היחידה לכדורים פורחים בארץ שבה אין מגע פיזי בין הנוסעים: הפרדה מוחלטת בין הנוסעים, שפע של מקום בו תוכלו לשהות בנעימים במהלך כל הטיסה, מרווח ענק בסל הכדור לכל נוסע, נוחות בלתי מתפשרת.
 4. בחברת לגעת בשמיים אמינות זאת מחויבות! אנו לא גובים מקדמה לפני הטיסה, באם החלטתם לבטל מסיבה שאינה תלויה בכם ויתאפשר לנו לבצע הזמנה במקומכם, לא נגבה כל תשלום בעבור הביטול.
 5. בלגעת בשמיים איכות השירות הוא ללא פשרות, הנוסעים שמגיעים אלינו מקבלים חוויה ייחודית, מפנקת, ומהנה.
 6. באתר שלנו המידע מוצג בבהירות ובשקיפות מלאה, המחירים והמבצעים שלנו מוצגים בצורה ברורה ובולטת. המחירים שלנו הם מההוגנים ביותר הקיימים בארץ, אפילו בהשוואה לאתרי קופונים.
 7. מומלץ לעיין בספר המבקרים שלנו, בו נוסעינו היקרים משתפים אתכם בחוויית הטיסה המושלמת שלהם בכדור פורח עם לגעת בשמיים.
מענה מהיר דילוג לתוכן