לזמן מוגבל! טיסה מרהיבה ב 580 ש"ח לאדם בלבד

שאלות ותשובות

כל השאלות שבטח רציתם לשאול

הכדור פורח נע עם הרוח כך שהוא ממריא בשדה מסוים ונוחת באחר, המרחק שהכדור פורח גומע תלוי בכיוון הרוח ועוצמתה. הצוות קרקע המדהים שלנו עוקב אחרי הכדור פורח במהלך הטיסה ומגיע בזמן הנחיתה לעזור. צוות הקרקע מחזיר את הנוסעים אל שדה ההמראה ברכבי שטח תוך כדי נתינת טיפים להמשך יום מושלם.
את הכדור פורח ניתן לכוון בכיוון האנכי בלבד, לא ניתן לכוונו לצדדים. לעיתים הטייס נעזר בכך שבגבהים שונים הרוחות נושבות לכיוונים שונים וניתן בעזרת הרוחות לנוע לכיוונים שונים.
רוב זמן הטיסה הטמפרטורות הם כמו שהיו על הקרקע, לזמן קצר בגובה המרבי יש טמפרטורות קרירות יותר, אך אין זה משמעותי במיוחד והביגוד שלקחתם אתכם בצאתכם מהבית באותו הבוקר יספיק לכם גם למהלך הטיסה.
לא, במהלך הטיסה הנוסעים עומדים ובנחיתה מתכופפים במשך חמש דקות.
מסיבות בטיחותיות אנו לא נוציא טיסה בכדור פורח כאשר הרוחות נושבות במהירות של מעל 15 קמ"ש.
מלבד מצב רוח טוב צריך להביא נעליים סגורות ונוחות לפעילות שמתקיימת בשטח. לא ניתן להעלות לטיסה תיקים גדולים, כדי לא לגרום לצפיפות.
לצערנו, נשים בהריון וילדים מתחת לגיל 5 אינם מורשים לטוס בכדור הפורח.
לשמחתנו בארץ ישראל ניתן לטוס במרבית ימי השנה. כמה ימים לפני הטיסה הטייסים בודקים את מזג האוויר ומודיעים באם לא ניתן להוציא את הטיסה. אם בוטלה הטיסה מפאת מזג האוויר, לא תחויבו.
לשמחתנו בארץ ישראל ניתן לטוס במרבית ימי השנה, כך שכל העונות מתאימות. אף מומלץ לטוס מספר פעמים בעונות שונות, ולהביט ממעוף הציפור בהשתאות בטבע המרהיב המתחלף בעונות השנה.

להזמנת טיסה

רוצים לדבר איתנו? חייגו עכשיו או השאירו פרטים

שעות פעילות המשרד: 09:00-15:00

מענה מהיר דילוג לתוכן